Jesteś tutaj: Start / Klub Emerytów

Klub Emerytów

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Przewodniczący Klubu Emerytów Federacji ZZPAiT PKP

Tadeusz Piaskowski,  e-mail: tad_piask@op.pl

 

 

Informacje

 

Wycieczka integracyjna Klubu Emerytów

Klub Emerytów Federacji ZZPAiT w Warszawie informuje, że coroczne spotkanie integracyjne emerytów wraz z wycieczką „Szlakiem ku ujściu Wisły” Żuławy – Mierzeja Wiślana odbędzie się w pensjonacie  w Mikoszewie  dniach 3 – 5 września 2018 r. Chętnych na wyjazd proszę zgłaszać mailowo na adresy: tad_piask@op.pl (Tadeusz Piaskowski) lub jolwis3@op.pl(Jolanta Wisłowska)do 20 lipca br. Koszt około 360.00 zł. Poniżej szczegółowy program:

3 września – o godz. 12:00 zbiórka przed dworcem PKP Tczew – indywidualny dojazd uczestników porannymi pociągami z kierunku Warszawy, Łodzii Białegostoku oraz innych regionów Polski. Dojazd wynajętym autokarem przez Żuławy Wiślane do Mikoszewa – kurortu położonego w miejscu, gdzie główne koryto „królowej polskich rzek“ wpada do Zatoki Gdańskiej. Zakwaterowanie w hotelu, spacer do ujścia Wisły, obiadokolacja przy grillu; nocleg.

4 września – Po śniadaniu wyjazd autokarem na całodniową wycieczkę po Jantarowym Wybrzeżu i Mierzei Wiślanej. Przejazd przez Żuławy Północne i nadmorskie miejscowości letniskowe. Postój w Stegnie, będącej popularnym żuławskim kurortem, a zarazem ważną stacją węzłową wąskotorowej Żuławskiej Kolei Dojazdowej. Następnieprzejazd przez cały polski odcinek Mierzei Wiślanej aż do miejscowości Piaski. Na miejscu spacer pieszy lasem i plażą do granicy polsko –rosyjskiej z Obwodem Kaliningradzkim. W drodze powrotnej możliwy postój w Krynicy Morskiej i spacer po mieście. Wieczorem uroczysta obiadokolacja w hotelu przy muzyce, nocleg.

5 września –  Po śniadaniu możliwość spaceru po plaży. W godzinach południowych wykwaterowanie i wyjazd do Tczewa. Indywidualny dojazd uczestników pociągami w drogę powrotną do miejsc zamieszkania.

 

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2018-02-14
Data publikacji:2018-02-14
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin:9858